Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk pritej: Santiana rrah Yllin, ky s’lëviz (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 12:38
Santiana

Pas vendimit të vëllaut të madh se kush ofendon nuk do flet, Santiana ishte një ndër ato.

Asaj në një moment iu përmned emri dhe ndaloi së foluri.

Ku Ylli filloi të qeshi dhe tha “hallall të qoft vëllau i madh”.

Santiana u nervozua dhe filloi duke goditur Yllin.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.