Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk jam lodra jote”, Shqipja debaton me zë të lartë me Yllin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 15:58
Shqipja dhe Ylli

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Ylli dhe Shqipja kanë debatuar ashpër gjatë ditës së sotme.

“Nuk jam lodra jote, ke kujdes se do të reagoj më ndryshe e pastaj do të të dhëmbi zemra, ke kujdes se ke thinja në kokë”, është shprehur Shqipja.

Ata vazhduan edhe më tutje diskutimin e tyre.

Por për ta parë të gjithë debatin, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme