Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk është natyrë e imja t’i bie shkelm derës”, Stresi flet për situatën që ndodhi (VIDEO)

NULL NULL
15.01.2023 00:01

Stresi ka folur pas situatës së krijuar, ku kërkojë që të largohet nga shtëpia.

Ai është shprehur se sjellja e mëparshme nuk është natyrë e tij, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk është natyra ime që t’i bie shkelm derës që të hapet”, është shprehur ndër të tjera ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme