Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Njihuni me qentë të cilët pikturojnë (FOTO)

NULL NULL
10.09.2018 15:30

Askush nuk do të mendonte që kafshët munden të pikturojnë, por ja që po ndodh kjo që për dikë duket të jetë e pabesueshme, transmeton Klan Kosova.

Qentë janë shembulli më i mirë i këtij fakti, por veçantia tjetër është së këto piktura shiten shtrenjtë po ashtu.

Këtu keni disa nga fotografitë e këtyre qenve:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.