Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një serb kapet me 1 mijë e 200 zogj të pulave

NULL NULL
23.02.2023 08:55

Një serb është ndaluar nga policia në fshatin Bistricë.

Ai ishte futur në Kosovë duke iu shmangur pikë kalimeve të rregullta kufitare.

Në veturën e tij janë gjetur rreth 1 mijë e 200 zogj të pulave.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt, shkruan raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.