Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një qytetar e gjeti një portofol me para në rrugë, ia dorëzon policisë në Lipjan

NULL NULL
06.06.2023 19:03
humbje e parave

Një qytetar ka dorëzuar në stacionin policor në Lipjan një portofol që e ka gjetur sot në rrugë në Lipjan.

Sipas policisë, në protofol gjendeshin një shumë e konsiderueshme e parave dhe dokumente personale, të cilat i janë kthyer pronarit.

” Qytetarët vazhdojnë ta kenë policinë adresë të parë. Sot në stacionin policor në Lipjan, një qytetar A.B., ka dorzuar një portofol (të gjetur në rrugë), ku kishte një shumë parash dhe dokumente personale, të cilat i janë kthyer pronarit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.