Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një në një milionë mundësia e Ibras

NULL NULL
07.08.2015 13:40

Adriano Galliani ka thënë se mundësia që Zlatan Ibrahimovic të rikthehet në Milan është një rast që ndodhë një herë në një milionë të tilla.

Presidenti i PSG, Naser AL-Khjealifi dje ka thënë se suedezi nuk do të shkojë askund, deri sa të përfundon kontrata e tij.

Një mundësi tjetër për Ibran thuhet se është edhe kalimi në AL-Sadd në Katar, aty ku legjenda e Barcelonës, Xavi ka kaluar muaj më parë.

Vet Ibra kishte deklaruar se e ardhmja e tij është një surprizë, dhe kjo aludon se ai mund të kaloi në Katar, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.