Një i vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

NULL NULL
28.02.2023 10:43
COVID-19

Një person ka vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu ka njoftuar IKShPK, përmes raportit të fundit.

Në të bëhet e ditur se janë regjistruar 13 raste të tjera dhe 14 qytetarë janë shëruar nga ky virus, transmeton Klankosova.tv.

Ndërkohë, 202 raste janë aktive.

May be an image of text

lajme të ngjashme