Një i lënduar në një aksident në fshatin Belincë të Shtimes (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i lënduar në një aksident në fshatin Belincë të Shtimes (FOTO)

NULL NULL
08/08/2022

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Belincë të Shtimes, ku ka mbetur i lënduar një person.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli, i cili tha se në aksident janë përfshirë dy automjete.

“Sot rreth orës 18:08 në rrugën magjistrale Prizren-Shtime, në fshatin Belincë, ka ndodhur aksident komunikacioni, ku të përfshira ishin dy automjete me targa vendore. Veç dëmeve materiale në automjete, një person ka pësuar lëndime trupore dhe po trajtohet në QKMF – Shtime”, tha Veseli.

Tutje, ai bëri të ditur se i lënduari është dërguar në Ferizaj për trajtim të mëtejshëm dhe se njësia e komunikacionit po e heton rastin.

Ndërkaq, Klankosova.tv ka siguruar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.