Një fëmijë nga Gjakova rrëzohet në shkallët e shtëpisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një fëmijë nga Gjakova rrëzohet në shkallët e shtëpisë

NULL NULL
14/08/2022

Një fëmijë nga Gjakova është rrëzuar nga shkallët e shtëpisë dhe i njëjti ka kërkuar ndihmë në emergjencën e spitalit të Gjakovës.

Policia ka njoftuar se për shkak të gjendjes shëndetësore viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë, përcjell Klankosova.tv.

“Raportohet se në emergjencën e spitalit të Gjakovës ka kërkuar ndihmë mjekësore një fëmijë, viktima femër kosovare, e cila dyshohet se është rrëzuar nga shkallët në shtëpi. Për shkak të gjendjes shëndetësore viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë”, thuhet në raportin e policisë.

Tutje, policia ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.