Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një fëmijë nga Gjakova rrëzohet në shkallët e shtëpisë

NULL NULL
14.08.2022 09:38

Një fëmijë nga Gjakova është rrëzuar nga shkallët e shtëpisë dhe i njëjti ka kërkuar ndihmë në emergjencën e spitalit të Gjakovës.

Policia ka njoftuar se për shkak të gjendjes shëndetësore viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë, përcjell Klankosova.tv.

“Raportohet se në emergjencën e spitalit të Gjakovës ka kërkuar ndihmë mjekësore një fëmijë, viktima femër kosovare, e cila dyshohet se është rrëzuar nga shkallët në shtëpi. Për shkak të gjendjes shëndetësore viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë”, thuhet në raportin e policisë.

Tutje, policia ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.