Një e mitur sulmohet seksualisht në Prizren, arrestohet i dyshuari - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një e mitur sulmohet seksualisht në Prizren, arrestohet i dyshuari

NULL NULL
09/08/2022

Një vajzë e mitur, shtetase e Shqipërisë, ka raportuar në polici se është sulmuar seksualisht nga një burrë, të dielën rreth orës 19 e 30 në Prizren.

Sipas policisë, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.