Një burrë ther me thikë një grua në Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë ther me thikë një grua në Prishtinë

NULL NULL
07.04.2023 10:11
Policia e Kosoves

Gjatë ditës së djeshme një burrë në rrugën “Mic Sokoli” në Prishtinë ka therur me thikë një grua.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktimës iu është ofruar tretman mjekësor teksa më pas është liruar për në shtëpi, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.