Një burrë gjen eshtra që dyshohet se janë të njeriut në Podujevë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një burrë gjen eshtra që dyshohet se janë të njeriut në Podujevë

NULL NULL
1 month më parë

Një burrë ka gjetur eshtra që dyshohet se janë të njeriut në fshatin Zhiti të Podujevës, thuhet në raportin e policisë.

Dëshmitari ishte duke punuar tokën, kur ka hasur në këto eshtra të cilat janë tërhequr nga vendi i ngjarjes dhe janë dërguar në IML për ekzaminime të mëtutjeshme, transmeton Klankosova.tv.