Nisma publikon listën e kandidatëve për deputet me në krye Limajn

Nisma publikon listën e kandidatëve për deputet me në krye Limajn

NULL NULL
1 month më parë

Nisma Socialdemokrate do të garojë e vetme në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Kandidati i tyre për Kryeministër është kryetari i partisë, Fatmir Limaj, njofton Klan Kosova.

Ky subjekt tashmë ka bërë publike listën me 110 kandidatët për deputet.

Në pesëshen prijëse janë Fatmir Limaj, Avdyl Krasniqi, Albulena Balaj, Bilall Sherifi dhe Zafir Berisha.