13:15, 18 Tetor 2019

Ka nisur të mbahet takimi mes grupeve punuese të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

Vetëvendosje në këtë grup punues përfaqësohet nga Besnik Bislimi dhe Glauk Konjufca, e Albulena Haxhiu, njofton Klan Kosova.

LDK ka përzgjedhur anëtarët e kryesisë Lumir Abdixhiku, Avdullah Hoti ndërsa ndonëse u lajmërua edhe për Kujtim Shalën ky i fundit nuk u pa pjesë e këtij zhvillimi.

Konkurs Pune

Lexo më shumë