“Nijeti ka qenë i mirë”, hoxha, tifoz i Chelsea komenton fitoren kundër Juventusit (VIDEO)

“Nijeti ka qenë i mirë”, hoxha, tifoz i Chelsea komenton fitoren kundër Juventusit (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Imami nga Podujeva, Bekim Jashari, ka marrë pjesë në emisionin sportiv kushtuar Champions League në Art Motion.

Ai është tifoz i skuadrës londineze, dhe e ka mirëpritur fitoren që skuadra e tij e zemrës e arriti kundër Juventusit, transmeton Klankosova.tv.

“Nijeti ka qenë i mirë”, është shprehur ai derisa ka komentuar asistimet dhe golat e realizuar nga The Blues.

Në videon e mëposhtme gjeni disa prej komenteve të tij të bëra të martën mbrëma: