18:13, 9 Tetor 2019

Këngëtari, Nick Carter është bërë babai i një vajze, transmeton Klan Kosova.

Ai dhe gruaja e tij Lauren, kanë një vajzë të cilës i vendosën emrin Saoirse Reign Carter.

Sipas People këngëtari është shumë i lumtur me këtë ndryshim në jetën e tij.

Konkurs Pune

Lexo më shumë