Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ngjyrat e Lirisë” në kampin “Lamtumirë Nikola Gruevski”

NULL NULL
23.05.2015 13:14

Civil në kuadrin e koalicionit me “Qytetarët për Maqedoninë”, sot në fillim prej ora 16 e nis punëtorin artistike me temë “Ngjyrat e lirisë”, transmeton zhurnal.mk.

 Kolonia do të mbahet në kampin “Lamtumirë Nikola” para Qeverisë dhe do të përfundojë të dielën në mesnatë.
Në kuadrin e punëtorisë, sot në fillim prej orës 17:00, me performancën e saj artistike do të paraqitet Valentina Dimanovski.
Veprat artistike do të paraqiten në vetë kampin. Paraqitja e pikturave do të hapet të martën në orën 20:00. / klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.