Neziri: Bekës ia punuat keq, ai ishte lojtar i fortë dhe i artikuluar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Neziri: Bekës ia punuat keq, ai ishte lojtar i fortë dhe i artikuluar (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 23:13

Opinionisti i Post Big Brother VIP Kosova, Nderim Neziri, ka folur për lojën e Mc Bekës sa ishte banor në Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë se të gjithë banorët e tjerë u munduan që atë gjatë tërë kohës që ta qesin keq para publikut.

“Thuajse se të gjithë ia keni punuar Mc Bekës ia keni punuar në mënyrë perfekte e ideale, ka qenë një mbledhi e jashtëzakonshme në heshtje që Bekën me e qit jashtë”, ka thënë Neziri.

lajme të ngjashme