Newcastle-Arsenal, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Newcastle-Arsenal, formacionet zyrtare

NULL NULL
07.05.2023 16:37

Newcastle United dhe Arsenali do të përballen në derbin e xhiros së 35-të të Premier Leagues.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “St James’ Park”, me fillim nga ora 17:30.

Arsenali pas fitores në derbin e Londrës ndaj Chelseat do të synojë që të vazhdojë këtë ecuri dhe të mbajë gjallë akoma shpresat për titull, me Manchester Cityn, që renditet në pozitën e parë me katër pikë më shumë.

Ndërkohë, Newcastle është në vendin e tretë në tabelë dhe do të tentojë që ta blindojë këtë vend me një fitore ndaj Topçinjve.

Dy skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare. /Klankosova.tv.

May be an image of 1 person, playing American football, playing football and text that says "Arsenal O Premier League RAMSDALE WHITE KIWIOR GABRIEL ZINCHENKO JORGINHO xHaKa ODEGAARD SAKA MARTINELLI JESUS racism adidas SUBS TURNER, TIERNEY, HOLDING, PARTEY. VIEIRA, SMITH ROWE NELSON, TROSSARD, NKETIAH Emirate PI""

May be an image of 1 person, playing football, playing American football and text that says "TEAM-NEWS VS ARSE NAL 22 NICK POPE 2 5 KIERAN TRIPPIER FABIAN SCHAR 4 SVEN BOTMAN 33 39 DAN BURN BRUNO GUIMARÃES 28 7 noon 23 14 JOEWILLOCK JOELINTON JACOB MURPHY ALEXANDER ISAK CALLUM WILSON 9 3 8 10 12 13 19 24 32 SUBSTITUTES DÚBRAVKA DUMMETT GORDON SAINT-MAXIMIN LEWIS TARGETT MANQUILLO ALMIRÓN ANDERSON 乐天堂 FUN88 8+BEGAMBLEAWARE.ORG CASTORE"