Nesër vjen Stresi me Morenën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nesër vjen Stresi me Morenën

NULL NULL
23/05/2015

Kënga më e re e shoqëruar me klip ”Ki me bo”, ka sjell në bashkëpunim Morena Tarakun dhe Stresin.

Ky projekt ka bashkuar dy këngëtarët nga Kosova dhe Shqipëria dhe se premiera e kësaj kënge do të publikohet nesër.

Ky është bashkëpunimi i dytë i Morena Tarakut, pas atij me Bleron ”My Love”.