Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nesër nis Panairi i Librit në Prishtinë

NULL NULL
05.06.2023 22:28
Panairi i Librit
Panairi i Librit

Nesër në Prishtinë do të nisë edicioni i 23-të i Panairit të Librit.

Ky panair do të qëndrojë i hapur për pesë ditë, deri më 11 qershor, transmeton Klankosova.tv

Hapja zyrtare e panairit do të bëhet në amfiteatrin e Pallatit të Rinisë, sallë e cila sot shërben si hapësirë e Teatrit Kombëtar të Kosovës.

Në këtë amfiteatër do të organizohen edhe promovime të librave të autorëve të ndryshëm.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.