Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëse kemi me vdek, kemi me vdek komplet familja”, Himena flet për babin e saj që ishte në UÇK (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 14:06

Banorja e Big Brother VIP Kosova ka bërë të ditur babai i saj ka qenë pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ajo gjithashtu ka treguar sakrificat që babai i saj i ka bërë gjatë kohës së luftës në Kosovë.

“Sakrificat e tij që i ka bërë. Ai e ka rrezikuar edhe familjen e tij për shkak se ai ka punuar në Slloveni gjithë jetën dhe në atë moment është kthyer edhe ka thënë ‘nëse kemi me vdek, kemi me vdek krejt komplet familja’, unë në atë kohë kam qenë në bark të mamit. Ka rrezikuar shumë”, është shprehur Himena.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.