Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëse fitoj menxi s’pres…”, i thotë Artani, Shotës (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 13:03

Artani dhe Shota kanë biseduar për mundësinë e fitimit të Big Brother Vip Kosova nga ai.

Ai tha se nëse fiton do të ndihmojë  njerëzit që janë në nevojë me paratë që do të fitojë nga BBVK.

“Mua në familje më kanë mësuar që t’i ndajë të mirat me të tjerët, që të mos bëhem egoist”.

“E nëse fitoj menxi s’pres, po të tregoj t’i ndar të mirat me të tjerët”, ka thënë Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.