Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëse dal të premten…”, Bruno ka një pyetje për Stresin (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 14:00

Bruno i ka bërë një pyetje Stresit sot.

Artisti nga Shqipëria e pyeti reperin se nëse del të premten nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, a duhet të kthehet në rast se i qëllon bileta kthyese.

Stresi i tha “po” sepse është një tjetër mundësi që i jepet.

Ndiqni videon për më shumë detaje nga biseda.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.