Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nëna e Beyonces, super tërheqëse

NULL NULL
16.06.2015 13:40

Beyonce nuk kishte kujt t’i ngjaj askujt tjetër përveç nënës së saj super të mrekullueshme.

Tina Knowles Lawson ka pozuar për revistën ‘’Ebony’’ ku ka mahnitur të gjithë me format dhe dukjen e saj të mahnitur dhe shumë joshëse edhe pse ajo ka hiq më pak se 61 vjet.

Ajo ka pozuar me fustan të kuq duke nxjerr çdo detaj të formave të saj sexy.

sdf jkghgftydfty

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.