"Ne të dy nuk kemi pasur debate asnjëhere", flasin Artani dhe Shota (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ne të dy nuk kemi pasur debate asnjëhere”, flasin Artani dhe Shota (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 12:52

Artani dhe Shota sot kanë biseduar për kohën sa aktorja ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova dhe komunikimin që kanë pasur mes veti.

Ata thanë se nuk kanë pasur debate asnjëherë me njëri-tjetrin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.