Në përpjekje për të qenë hero del qesharak - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në përpjekje për të qenë hero del qesharak

NULL NULL
02/10/2015

Një ushtar rus u përpoq që të bëhej hero.

Ai ishte aty pranë kur një grua u kidnapua nga një person që mbante armë dhe qëllimi i tij i vetëm ishte ta shpëtonte atë, raporton Mirror, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo, ai nuk e kuptoi dot se e tërë ngjarja ishte skenë e një filmi dhe ai e ndërpreu duke e shpëtuar gruan që ishte marrë peng nga kidnapuesi.

Ushtari rus nuk e kishte parë se ishte i rrethuar me kamera dhe fshehurazi e kishte sulmuar rrëmbyesin aktor duke e liruar gruan.

Më pas kanë ndërhyrë i gjithë stafi që po e realizonte filmin për ta ndaluar ushtarin që po e sulmonte aktorin.