Në javët në vazhdim vendoset për të ardhmen e Olmo - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në javët në vazhdim vendoset për të ardhmen e Olmo

NULL NULL
nga Shpend Spahija 21.05.2023 10:21

Sulmuesit Dani Olmo, i skadon kontrata me ekipin e tij RB Leipzig në qershorin e vitit të ardhshëm.

SpanjollI ka folur për këtë çështje tek mediumi SkyDE. “Jemi ende në bisedime me RB Leipzig. Në javët në vazhdim sqarohen të gjithat”, tha Olmo.

Sipas mediave ne Gjermani, klubi veçse i ka dërguar propozimin ditë më parë sulmuesit, derisa ky i fundit do ta marrë vendimin se si do ta vazhdojë karrierën e tij.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO