Në Çabër deri më tani kanë votuar 50 qytetarë (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Çabër deri më tani kanë votuar 50 qytetarë (FOTO)

NULL NULL
23.04.2023 08:44
Zgjedhjet çabra

Në komunat veriore, Mitrovicë e veriut, Zveçan, Zubin Potok, dhe Leposaviq po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunës.

Në fshatin Çabër të Zubin Potokut, në Qendren e Votimit në shkollën “Osman Rama”, deri më tani kanë votuar 50 persona.

Sipas menaxherit të kësaj qendre, Enver Hasani, kanë të drejtë vote 1 mijë e 534 qytetarë.

Ekipet e Klan Kosovës nga afër po e përcjellin procesin zgjedhor/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS