Ndryshimi drastik i Selena Gomez (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndryshimi drastik i Selena Gomez (FOTO)

NULL NULL
19/03/2018

Selena Gomez po kalon ca kohë në bregdet.

Këngëtarja 25-vjeçare është parë në aeroportin e Sydney, Australi të hënën në mëngjes.

Pas arritjes, Gomez u pa me miqtë e saj në një jaht. Ajo dukej shumë e qetë dhe e lumtur teksa i kishte dalë diellit përballë, edhe pse pesha e saj kishte ndryshuar drastikisht, transmeton Klan Kosova.

Kohëve të fundit, Selena dhe Justin nuk janë parë bashkë, të dy po kalojnë kohë veç e veç. Ka pasur thashetheme se çifti janë ndarë, por ende nuk ka asgjë konkrete.

Selena Gomez