Ndizet flakadani i lirisë në kazermën "Adem Jashari" në Prishtinë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndizet flakadani i lirisë në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 19:58

Në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë është ndezur flakadani i lirisë.

Ky flakadan është ndezur kushtuar 25-vjetorit të “Epopesë së UÇK-së”, njofton Klan Kosova.

Forca e Sigurisë së Kosovës në llogarinë e saj në Facebook, e ka publikuar një video nga vendi i ngjarjes.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv