Ndërron jetë këngëtarja dhe gazetarja e njohur Violeta Rexhepagiqi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërron jetë këngëtarja dhe gazetarja e njohur Violeta Rexhepagiqi

NULL NULL
16/04/2020

Ka ndërruar jetë këngëtarja, gazetarja dhe kompozitorja e njohur Violeta Rexhepagiqi.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur kolegia e saj nga RTK, Minire Fetahu, përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, transmeton Klan Kosova.

“Me pikëllim dhe me dhimbje të madhe ju jap një lajm të trishtë. Ndërroi jetë rokerja e madhe dhe gazetarja e njohur Violeta Rexhepagiqi”, ka shkruar ajo.

“Ngushëllime më të sinqerta Armendit, Meritës dhe gjithë familjes Rexhepagiqi”.