Ndërron jetë 43-vjeçarja si pasojë e një aksidenti në Elbasan

Ndërron jetë 43-vjeçarja si pasojë e një aksidenti në Elbasan

2 muaj më parë

Një 43 vjeçare ka ndërruar jetë sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Murras, transmeton Klan Kosova.

Në këtë aksident të përfshira janë tri vetura, gjithashtu janë lënduar edhe tre drejtuesit e tyre.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./tch/