Ndërrimi mbretëror i pelenave - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërrimi mbretëror i pelenave

NULL NULL
08/05/2015

Mbretëresha Elizabeta e dytë ka 4 fëmijë , 8 nipa dhe mbesa dhe 5 stërnipa e stërmbesa, por ajo prapë u pa duke ia ndërruar pelenat stërmbesës më të re – Princeshës Charlote.

Madje, mbretëresha 89- vjeçare u pa duke ia përgatitur qumështin dhe duke e ushqyer princeshën e vogël.

M1

M3