10:09, 12 Shtator 2019

Tri të dyshuara janë arrestuar dje në Prishtinë, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht  një grua, njofton Klan Kosova.

Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe kishte sulmuar fizikisht zyrtaren policore.

Si pasojë e sulmit zyrtarja policore ka pranuar tretman mjekësor, e dyshuara që kishte sulmuar policen me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse dy të dyshuarat tjera janë liruar në procedurë të rregullt.

Konkurs Pune

Lexo më shumë