21:39, 20 Gusht 2019

Ka ndërruar jetë ish-luftëtari i Brigadës 142 të Zonës Operative të Shalës, Behxhet Jashari, nga Strofci i Vushtrrisë.

Lajmin e ka bërë të ditur Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, njofton Klan Kosova.

“Ai ishte shembull i një edukatori shqiptar dhe patrioti të përkushtuar, i cili iu përgjigj thirrjes për t’i dalë në mbrojtje Atdheut. Ngushëllime të sinqerta familjes Jashari dhe të gjithë bashkëluftëtarëve”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë