NBA: Grizzlies arrijnë fitoren e 9-të radhazi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

NBA: Grizzlies arrijnë fitoren e 9-të radhazi (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 15.01.2023 11:07

Në mëngjesin e sotëm me kohën tonë lokale, kanë përfunduar 6-të ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Charlotte Hornets vs Boston Celtics 106-122,

Toronto Raptors vs Atlanta Hawks 103-114,

Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers 110-102,

Portland Trail Blazers vs Dallas Mavericks 136-119,

Utah Jazz vs Philadelphia 76ers 117-118 dhe

Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies 112-130.

Kjo ishte fitorja e 9-të radhazi për Grizzlies që tani gjenden në pozitën e dytë në Konferencën Perendimore me 29-të fitore dhe 13-të humbje këtë sezon deri më tani.