Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Natën e mirë miss”, çikat ngacmojnë Yllin për sjelljet me Kaderin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:52
santiana

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E Alba dhe Santiana e kanë ngacmuar Yllin për sjellje me Kaderin, përcjell Klankosova.tv.

“Natën e mirë miss, shyqyr që ke ardhë se na ke zbukuruar shtëpinë”, kanë thënë ato.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.