Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Napoli sfidon Milanin, Chelsea synon rikthimin ndaj Real Madridit

NULL NULL
18.04.2023 08:18
UEFA Champions League

Sot, do të zhvillohen dy ndeshjet e kthimit në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.

Napoli pret Milanin në një ndeshje të tensionuar, duke filluar nga ora 21:00.

Rossonerët e kanë epërsinë prej një goli nga ndeshja e parë, teksa napolitanët do të synojnë historinë – kualifikimin për herë të parë në një gjysmëfinale të kësaj gare.

Në ndeshjen tjetër Chelsea i bën konak Real Madridit, fituesit aktual. Madrilienët në sfidën e parë triumfuan me rezultat 2-0, dhe janë afër një gjysmëfinale tjetër.

Kjo përballje do të zhvillohet në “Stamford Brigde”, me fillim nga ora 21:00. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme