Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Napoli në bisedime me Luis Enrique

NULL NULL
nga Shpend Spahija 30.05.2023 09:18

Kampioni i Italisë, Napoli është në bisedime me Luis Enrique për ta emëruar në krye të ekipit para fillimit të sezonit të ri, shkruajnë mediet italiane.

Spanjolli është ndër kandidatët për ta zëvendësuar Luciano Spallettin i cili vendosi të largohej nga jugorët e Italisë.

Enrique krahas Napolit, kërkohet edhe nga ekipe të tjera, derisa më parë ishte në negociata edhe me Chelsea.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.