Myfit Perolli, jeta mes mjeshtrit të çelësave dhe kërcimit me parashutë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Myfit Perolli, jeta mes mjeshtrit të çelësave dhe kërcimit me parashutë (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Një rrëfim interesant ishte pjesë e “Orës Shtatë” në Klan Kosova.

Myfit Perolli sjell rrëfimin e tij si një nga mjeshtrit më të vjetër të çelësave në Prizren, njofton Klankosova.tv.

Por, ai dikur kishte edhe një pasion të veçantë, kërcimin me parashutë.

Më poshtë e gjeni rrëfimin e plotë të tij: