Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Musliu: Specialja për ta fshehur dështimin, po përdor metoda të frikshme

NULL NULL
23.11.2023 11:39

Deputetja nga Partia Demokratike e Kosovës, Ganimete Musliu, ka thënë se Gjykata Speciale për ta fshehur dështimin e saj, po përdor metoda të frikshme.

Kështu ka thënë ajo duke iu referuar raportimeve se u janë ndaluar vizitat dhe telefonatat ish-krerëve të UÇK-së që po mbahen në Hagë, raporton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.