Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Muller i “mrrolet” Guardiolës

NULL NULL
07.05.2015 12:40
Humbja ka prekur thellë në sedrën gjermane.

Ndeshja e mbrëmshme ku Bayern mori goditje të rëndë duke u mposhtur 3-0 në “Camp Nou” ndikoi në psikën bavareze.

Zëvendësimi që Guardiola  i bëri Thomas Mullerit, duket se nuk i pëlqeu aspak këtij të fundit, i cili nuk u përmbajt dot nga reagimi.

Muller mbrëmë ishte ndër lojtarët e vërejtur të Bayern, ndaj edhe nervozizmi i tij pas zëvendësimit dhe rezultatit në ato minuta, nuk ishte i papritur.

https://www.youtube.com/watch?v=GlQYywqR-0M

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme