Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mourinho flet për formën e Lukakut

NULL NULL
nga Shpend Spahija 02.10.2023 11:47

Pas ndeshjes ndërmjet Romës dhe Frosinones, Jose Mourinho ka folur për mediet italiane lidhur me formën e Romelu Lukakut.

“Së paku tani nuk mund të më akuzojnë që nuk po e ndihmoj Lukakun të shënojë gola, ai mund të shënoj këtu tek Roma, por gjithashtu tek Manchester United apo Inter. Nuk jam dikush që shkatërrojë kualitetin e lojtarit.”, tha Mourinho.

Sulmuesi belg deri më tani tek kryeqytetasit e Italisë ka regjistruar 6 ndeshje, duke shënuar 4 gola.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.