Moti sot me shi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot me shi

NULL NULL
3 months më parë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të ç’rregullta, të cilat nga sot e tutje parashihen të sjellin riga shiu të intensitetit mesatar deri në të lartë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-20 gradë Celsius.