Moti për sot dhe nesër - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti për sot dhe nesër

NULL NULL
3 months më parë

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimet e ndryshme, njofton IHMK, transmeton Klankosova.tv.

May be an image of map