Mot i vranët dhe me intervale me diell - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot i vranët dhe me intervale me diell

NULL NULL
22.05.2023 07:15
moti

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të hënën do të ketë mot të vranët dhe me intervale me diell.

Sipas IHK-së, gjatë ditës parashihen riga shiu dhe shkarkime rrufesh, njofton Klan Kosova.

“Gjatë ditës parashihen riga shiu dhe shkarkime rrufesh Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-25 gradë Celsius”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv