Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mot i butë dhe me diell sot

NULL NULL
18.02.2023 07:22

Të shtunë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, veçanërisht në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-55 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -3 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C, raporton Meteo Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.