"Mos u mundoni me mbulua diçka të keqe që ka ndodhë", vazhdon përplasja mes banorëve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos u mundoni me mbulua diçka të keqe që ka ndodhë”, vazhdon përplasja mes banorëve (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 21:59

Ka vazhduar përplasja mes banorëve të Big Brother VIP Kosova.

Teksa po flisnin për ngjarjet që kanë ndodhur, Artani ka thënë që nuk duhet të mbulohen gjërat.

“Mos u mundoni me mbulua diçka të keqe që ka ndodhë”, është shprehur ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.